ארוחת ערב רומנטית

אם חיפשתם נוף יפה, מסעדה איכותית ושירות מצוין השילוב המושלם שאתם מחפשים כבר קיים על שפת הכינרת עבור ארוחת ערב רומנטית ועוד.  

 

איזה נוף!

פרחים? כולם מביאים. יין טוב? קלאסי ללא ספק, אבל קצת שבלוני לא? למה שלא להשקיע מעט יותר ולארגן משהו באמת מיוחד עבורה? עבורו? נאמר, ים! ולא סתם ים - כנרת! עוד לפני הערב הבלתי נשכח במסעדה עצמה, החוויה עבורכם תתחיל מההגעה למקום. הנוף! אין לו תחרות.

 

פסק זמן מושלם

אם להודות על האמת, רומנטיקה או לא - חייבים קודם כל פסק זמן של ממש. אתם צריכים מסעדה שהיא לא עמוסה מדי וגם לא רועשת מדי. מסעדה שמציעה שירות טוב, אשר לא מקלקל את החוויה אלא אם כבר תורם לאווירה. זה כשלעצמו, כבר יסייע לכם להוריד הילוך ולהיכנס לראש אחר של שקט. פסק זמן אמיתי, לעצמכם בלבד. בלי עבודה, סידורים, ילדים ואפילו (לנועזים בלבד) בלי לענות לטלפונים. טוב, רק תציצו לראות שהכול בסדר, תשימו את הסמארטפון בצד ועכשיו - זה רק שניכם, המסעדה והים. אז בואו וסדרו לעצמכם, פסק זמן מושלם.

 

העיצוב שמשלים את החוויה

הפשטות האלגנטית של עיצוב המקום, משלימה את הנוף ומאפשרת לכם ליהנות ממנו באופן הטוב ביותר. אלטה (Aleta sea lounge) מעוצבת תוך מתן דגש על שימוש רב בעץ טבעי ועל חלונות גדולים, הצופים אל הים. התוצאה: מקום מושלם, עבור ארוחת ערב רומנטית על שפת הכנרת, אל מול הרי הגולן.

 

ארוחת הערב המושלמת

אגב, זה לא רק רומנטי - זה גם טעים! התפריט מבוסס על חומרי גלם מובחרים ואיכותיים, עם תהליכי הכנה שכוללים בין השאר הסתייעות במעשנה ובגריל פחם. הדגים נרכשים מספקים מובחרים ברחבי הארץ והירקות והפירות, מספקים באזור הכנרת ועמק הירדן. התפריט מגוון ומשתנה תדיר, על פי עונות השנה ושיקולים נוספים. באלטה תוכלו לבחור מתוך תפריט עשיר של דגים ופירות ים טריים. משלים זאת, תפריט יין ייחודי, עם יינות ים תיכוניים משובחים.

 

ומה בתפריט הרומנטי?

V - אווירה מושלמת וחוויה בלתי נשכחת

V - נוף מרהיב. שקיעה רומנטית כלולה במחיר

V - אוכל מצוין

V - פסק זמן מהשגרה והריצות הבלתי פוסקות. רק לשניכם.

V - לחגוג כל אירוע שחשוב לכם. בין אם זה יום נישואין, יום הולדת או סתם כך כמתנה אישית, ממך אליה או ממך אליו.

 

עוד לשירותכם

- מיקום טוב - קל להגיע למסעדה, אשר ממוקמת בצומת מושבת כנרת, חוף שלדג. מיקום זה, גם נוח לשילוב בטיול.

 

- מחירים נוחים 

 

מומלץ לצפות בגלריה שבאתר, לעבור על התפריט וכמובן, ליצור קשר דרך האתר ולהזמין

 

 

אז היכן כדאי לכם להזמין ארוחת ערב רומנטית?

התשובה המושלמת היא מסעדת אלטה, לחוויה בלתי נשכחת